Hastanemiz Bakım Ve Tedavi


 

Yoğun Bakım : Hastanemizde toplam 36 yatak kapasitesine sahip, tam teçhizatlı Cerrahi Yoğun Bakım, Dahili Yoğun Bakım, Kalp-Damar Cerrahisi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım üniteleri mevcuttur. Yoğun bakımlarımızda hastalarımız için gerekli olan bütün ileri yaşam destek cihazları bulunmaktadır.

Yataklı Servis ve Hasta Odaları : Yoğun bakım gerektirmeyen hastalarımızın takip ve tedavisi yataklı servislerimizde, bütün ayrıntılar düşünülerek dizayn edilmiş, beş yıldızlı otel konforuna sahip odalarda yapılmaktadır. Hastanemiz yoğun bakım dışında 130 yatak kapasitesine sahip olup, bütün odalarımız tek kişiliktir.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi : Hastanemizde en gelişmiş cihazlarla donatılmış son derece modern ve ferah bir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi bulunmaktadır. Dört yüz metrekarelik kapalı alana kurulu olan ünitemizde, aynı anda on hastaya tedavi hizmeti sunulabilmektedir.

Medikal Onkoloji Ünitesi : Hastanemizde 2013 yılından bu yana aynı anda 19 hastaya hizmet verebilen, son derece modern, konforlu ve ferah ünitemizde onkoloji hastalarımıza kemoterapi tedavi hizmeti sunulmaktadır.

Radyasyon Onkolojisi Ünitesi : Hastanemizde Onkoloji Hastalarının ışın tedavisinde teknolojinin sunduğu en son ve en gelişmiş ürünlerinden LINEER AKSELERATÖR kullanılmaktadır.